Cechy systemów CMS

Oszczędność
Jedynymi kosztami ponoszonymi podczas użytkowania systemu CMS są koszty jego wykonania. Od tej pory nie ponosi się żadnych innych kosztów, co w porównaniu do usługi ręcznej aktualizacji strony zapewni duże oszczędności.

Stała aktualizacja
Strona zawsze będzie aktualna co z pewnością docenią odwiedzający serwis. Do aktualizacji witryny wystarczy przeglądarka internetowa. System zostanie dopasowany do wymagań zleceniodawcy.

tworzenie stron www warszawa

Możliwości CMS
System zarządzania treścią umożliwia dodawanie, edycję oraz usuwanie tekstów, zdjęć, poszczególnych elementów oraz ich konfigurację. Dzięki CMS zarządzanie zawartością witryn internetowych jest niemal tak proste jak edycja dokumentów w edytorze tekstu.

Informacje dodatkowe:

domeny i hosting »
modernizacja i aktualizacje »

Pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie Warszawa Łódź Pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarkach to sprawienie by wyszukiwarki umieszczały daną stronę w czołówce wyników zapytań na pozycjonowane słowa kluczowe. Pozycjonowanie jest jedną z najskuteczniejszych form promocji strony - blisko 80% ruchu w polskim internecie generują wyszukiwarki. Tak więc promocja strony poprzez jej pozycjonowanie jest jednym z najlepszych rozwiązań na problemy z oglądalnością.

Stałe pozycjonowanie zależne jest od wybranych fraz do pozycjonowania. Czyli zależy od tego ile i jak silna jest konkurencja. Dla niektórych stron wystarczy poprawić pozycje raz na jakiś czas - średnio raz na kwartał. Zdarzają się także witryny, gdzie konkurencja postępuje bardzo szybko. Wszystko zależy od słów dla jakich pozycjonujemy. Dlatego potrzebna jest stała opieka nad stronami - monitorowanie ich pozycji oraz ruchów konkurencji i w odpowiednim szybkim czasie reakcja na spadek pozycji.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania związane z pozycjonowaniem stron

Pozycjonowanie stron jak dotychczas jest najefektywniejszą formą reklamy w Internecie. Jest to forma reklamy, której celem jest bezpośredni wzrost sprzedaży. Przy kampaniach wizerunkowych celowe jest korzystanie z banerów, kiedy natomiast celem jest wzrost sprzedaży, kampanie banerowe są nieefektywne, a koszt sprowadzenia potencjalnego klienta na stronę internetową jest ok. 20 razy wyższy. Dodatkowo wizyty te są nierówne. Znacznie cenniejsza jest bowiem wizyta osoby, która aktywnie poszukuje produktu w wyszukiwarkach od wizyty osoby, która kliknęła na baner. Dlatego więc promocja strony www w internetowych wyszukiwarkach jest tak ważna dla zwiększenia sprzedaży oferowanych produktów czy usług. W skład pozycjonowania stron wchodzą:
  • analiza konkurencji
  • keyword research (pomoc w doborze słów kluczowych)
  • optymalizacja serwisu
  • zgłoszenie strony do katalogów
  • właściwe pozycjonowanie strony
  • analiza statystyk
  • raporty pozycji
popularność wyszukiwarek wśród polskich internautów.
lp   wyszukiwarka   liczba zapytań   udział zapytań  
1 Google 980 934 300        87.40%
2 Onet.pl 52 463 920 4.70%
3 Wirtualna Polska    34 492 511 3.10%
4 INTERIA.PL 17 360 083 1.50%
5 Yahoo! 11 893 113 1.10%
6 MSN Search 8 259 581 0.70%
źródło: Gemius.pl


wyślij zapytanie
---------------------------------------------------------------------
Prześlij do nas wiadomość a wkrótce udzielimy odpowiedzi.
Imię i nazwisko    
Tematyka strony*
Telefon
Adres e-mail*
Wiadomość
(podaj także słowa kluczowe
które chcesz pozycjonować)
 
*pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Słownik pojęć

System CMS - inaczej system zarządzania treścią (ang. Content Management System) jest to moduł (panel administracyjny) dołączany do strony, który pozwala na samodzielne zmiany treści oraz późniejszą aktualizację i rozbudowę serwisu

Redagowanie treści i ich prezentowanie na stronie opartej o CMS odbywa się za pomocą łatwego w obsłudze interfejsu użytkownika, najczęściej w postaci formularza www dostępnego z poziomu każdego komputera z dostępem do internetu.

Kontakt

Kontakt

AuroraWeb.pl