Cechy systemów CMS

Oszczędność
Jedynymi kosztami ponoszonymi podczas użytkowania systemu CMS są koszty jego wykonania. Od tej pory nie ponosi się żadnych innych kosztów, co w porównaniu do usługi ręcznej aktualizacji strony zapewni duże oszczędności.

Stała aktualizacja
Strona zawsze będzie aktualna co z pewnością docenią odwiedzający serwis. Do aktualizacji witryny wystarczy przeglądarka internetowa. System zostanie dopasowany do wymagań zleceniodawcy.

tworzenie stron www warszawa

Możliwości CMS
System zarządzania treścią umożliwia dodawanie, edycję oraz usuwanie tekstów, zdjęć, poszczególnych elementów oraz ich konfigurację. Dzięki CMS zarządzanie zawartością witryn internetowych jest niemal tak proste jak edycja dokumentów w edytorze tekstu.

Informacje dodatkowe:

domeny i hosting »
modernizacja i aktualizacje »

Tworzenie stron www

Profesjonalnie zaprojektowana strona internetowa jest narzędziem, które umożliwia usprawnienie kontaktów z klientami, dotarcie do grup docelowych, budowanie wizerunku firmy i marki oraz pozyskiwanie danych dotyczących efektywności podejmowanych działań. Strony internetowe zmieniają w obecnej chwili funkcję z wyłącznie informacyjnej na handlową.

Witryna internetowa firmy jest zarówno jej wizytówką jak i narzędziem dokonywania wymiany handlowej. Ładna i ciekawa, a przy tym wygodna w nawigacji strona internetowa już na samym początku może pomóc zdobyć przychylność klientów. Strona www świadczy o firmie tak samo jak podejście do klienta. Dobrze wykonana, funkcjonalna i ładna przyciąga, brzydka, z błędami odpycha.

realizacje Strona www tak jak reklama w prasie, na bilboardzie czy w radio lub telewizji ma za zadanie utrwalić markę firmy, zdobyć nowych klientów, ale również zawierać najistotniejsze informacje na temat przedsiębiorstwa.

Tworzenie stron www zgodne ze standardami

Tworzenie stron www z zastosowaniem poprawnego składniowo języka XHTML jako elementu opisującego strukturę serwisów i dodatkowo arkuszy styli CSS, opisujących warstwę prezentacyjną naszego dokumentu uzyskujemy:

na etapie projektowym:
 • mniejsze koszty stworzenia witryny
 • łatwość wprowadzania zmian i implementacji programów, aplikacji
po wdrożeniu:
 • mniejsze koszty utrzymania witryny
 • większa elastyczność
 • możliwość szybkiej zmiany wyglądu serwisu (grafiki,kolorystyka) za pomocą zmiany tylko arkusza styli CSS
 • większa dostępność
 • większą oszczędność pasma internetowego (jest to ważne w przypadku dużych projektów
 • zmniejszenie czasu ładowania strony (poprawnie napisany kod XHTML potrafi być zredukowany od 25% do 50% w stosunku do zwykłego kodu HTML)
 • poprawność wyświetlania w wielu przeglądarkach internetowych (Internet Explorer, Mozilla FireFox, Opera)
 • większą dostępność na ekranach urządzeń mobilnych takich jak telefony komórkowe
 • wsparcie dla usługi pozycjonowania (web positioning) w oparciu o wyszukiwarki internetowe
Etapy projektowania stron www:

1. Koncepcja
-   zebranie informacji dotyczących funkcjonalności strony
-   zapoznanie się z wizją wyglądu strony klienta.
-   analiza docelowej grupy odbiorców
2. Przygotowanie projektu strony głównej
3. Akceptacja projektu przez zamawiającego
4. Stworzenie w pełni funkcjonalnej strony www
5. Optymalizacja treści
Etapy budowy strony

Koncepcja
Analiza przedmiotu działalności przedsiębiorstwa klienta - jego oferty oraz dotychczasowych klientów. Celem tego etapu jest określenie przyszłej zawartości merytorycznej oraz formy projektowanej witryny.

Projektowanie strony
Na tym etapie tworzony jest wygląd strony głównej oraz podstron serwisu. Po zakończeniu prac doręczenie plików graficznych, które dokładnie przedstawiają przyszły wygląd serwisu oraz schemat jego logicznej budowy wraz z systemem nawigacji.

Tworzenie strony
Po zaakceptowaniu projektu graficznego następuje kodowanie stron www. Przygotowywany kod stron internetowych jest tworzony tak, aby zapewnić poprawne wyświetlanie stron w różnych przeglądarkach oraz dostępność dla uzytkowników.

Optymalizacja treści
Nawet najbardziej atrakcyjna wizualnie strona www będzie bezużyteczna, jeśli nie można do niej dotrzeć. Ważne jest właściwe wyważenie wszystkich elementów i przejrzystość witryny. Optymalizacja treści pod kątem wyszukiwarek.

Testy i ostateczne poprawki
Jest to końcowy etap projektowania i tworzenia stron www. Klient ma ostatnią możliwość wprowadzenia dodatkowych zmian. Jest to szczególnie istotne biorąc pod uwagę fakt, iż dopiero widząc końcowy produkt można ocenić każdy jego aspekt.

Kontakt

Kontakt

AuroraWeb.pl